Prodej 100% podílu ve společnosti B M H spol. s r.o.

VGD Corporate Finance bylo exklusivním finančním poradcem majitelů při prodeji 100% podílu ve společnosti B M H spol. s r.o. Kupujícím byl investiční fond CENTRAL EUROPE INDUSTRY PARTNERS.

B M H spol. s r.o. je stavební společnost z Olomouce, která se specializuje na bezvýkopové opravy kanalizací a vodovodních potrubí. Společnost je v České republice na technologické špičce a je průkopníkem inovativních postupů. V poslední době se významně začala orientovat na tlaková potrubí a vertikální šachty. Více informací o technologii a způsobu práce společnosti je možné vidět na videu:

Společnost dosáhla za rok 2018 tržby ve výši 111 mil. CZK.

CENTRAL EUROPE INDUSTRY PARTNERS, a.s. patří k nejaktivnějším investorům do průmyslových firem v České republice. Cílem investora je být spolehlivým partnerem pro majitele vybraných firem a pomáhat jim v dalším rozvoji jejich společností. Prvním projektem v oblasti akvizic byla koupě společnosti Jihlavan a.s., po které následovala investice do strojírenské společnosti ROKA Industry a v roce 2018 do specializované společnosti na vývoj a výrobu unikátních elektrotechnických zařízení a software ELCOM, a.s.

Transakce byla úspěšně uzavřena v dubnu 2019.