Úspěšný prodej logistického parku Skupiny Amulet

Pro Skupinu Amulet jsme zajistili kompletní refinancování bankovních úvěrů a následný prodej plně obsazeného logistického parku s kapacitou 20 000 m2 pronajatelných ploch s možností výstavby další logistické haly. Park se nachází v průmyslové zóně Lovosice u exitu 48 z dálnice D8.

Prodávající stranou byla Skupina Amulet – česká, dynamicky se rozvíjející společnost, která spolupracuje s předními firmami především v oblasti automobilového průmyslu, výroby hraček a gumárenství. Právě dokončený prodej logistického parku Lovosice souvisí s posilováním pozice Skupiny Amulet v automobilovém průmyslu.

Kupující stranou byl investiční fond ARETE INVEST investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. Fond se zaměřuje na střední a velké investice do tradičních typů výnosových nemovitostí (rezidenční, kanceláře, maloobchod, průmysl a logistika) se zřetelnými rizikovými profily a potenciálem dalšího rozvoje v regionu střední Evropy.

Nemovitostní financování poskytla Raiffeisenbank. Transakce byla úspěšně završena a dokončena v první polovině roku 2016.